Wszystkie zbiórki

Zbiórki

Hospicjum Nadzieja - wesprzyj budowę nowego Domu dla naszych dzieci

Wesprzyj budowę nowego Domu dla naszych dzieci - siedzibę z Oddziałem Pielęgnacyjno Opiekuńczym dla Dzieci i Młodzieży wraz z Pododdziałem Wentylacji Mechanicznej dla Dzieci pod Respiratorem oraz nowym Oddziałem Opieki Wytchnieniowej dla Dorosłych

 

Pomóź w zakupie lokomatu

Lokomat jest w pełni automatyczną ortezą kończyn dolnych. Trening z jego wykorzystaniem pozwoli nam na rehabilitację pacjentów na bieżni, z jednoczesnym zachowaniem prawidłowego wzorca chodu. Zdecydowana większość naszych podopiecznych ma z tym ogromny problem. Albo w ogóle nie chodzi, albo porusza się w sposób, który utrwala patologiczny wzorzec chodzenia, często upośledzający funkcjonowanie dzieci (wady stóp, naciągnięcie i skrócenie ściegien). Nieprawidłowy wzorzec chodu jest niezwykle bolesny. Zwłaszcza dla dzieci, które nie potrafią tego bólu wyrazić słowami, wskazać jego dokładnej lokalizacji.

 

Dominik codziennie walczy o samodzielność! Pomóż mu!

Każdy dzień przynosi nową dawkę cierpienia, z którą musi zmierzyć się Dominik. My, jego rodzice, doświadczamy razem z nim wszystkich krzywd, jakie zsyła na niego los. Jesteśmy przy naszym synku i zrobimy wszystko, by jego życie było szczęśliwe, by nigdy nie czuł się gorszy z powodu swojej niepełnosprawności. 

STOPA

Image
Image
Image

Wpłata na konto

FOR LIFE
21105019791000009283452051
Rynek Staromiejski 36-38
87-100 Toruń

Image
Image