Zakup protezy i turnus rehabilitacyjny

/45000.00

0 % Zebrano

0.00zł
Zebrano
45,000.00zł
Cel zbiórki
0
Darczyńcy

Szczegóły zbiórki

Trudno pogodzić się z rzeczywistością, w której każdego dnia tracimy siły, energię i zapał, towarzyszący nam jeszcze kilka lat wcześniej. Zawsze byłem aktywny, lubiłem, gdy dookoła mnie działo się wiele rzeczy. Starałem się realizować swoje postanowienia i plany na przyszłość. Niestety, w pewnym momencie zdrowie odmówiło mi posłuszeństwa. W zeszłym roku trafiłem do szpitala z powodu zaawansowanej martwicy prawej stopy. Dowiedziałem się, że nie ma innego wyjścia, niż amputacja nogi na poziomie uda. Z początku wiadomość ta wprawiła mnie w osłupienie. Nie mogłem się z tym pogodzić. Najpierw zawał, teraz to…

Nie mam rodziny, która wsparłaby mnie w tym trudnym momencie. Zostałem sam z ograniczeniami, które całkowicie mnie przerastają. Codziennie staram się jakoś wypełnić sobie czas oglądając mecze piłki nożnej, ale nie zmieni to faktu, że czuję się jak więzień czterech ścian. Nic nie zastąpi mi krótkiego spaceru na świeżym powietrzu. 

Choć nie jest mi łatwo, wciąż trwam przy nadziei, że uda mi się pokonać wszystkie przeszkody i podjąć walkę o lepsze jutro. Szansą na to stała się proteza prawej nogi i turnus rehabilitacyjny. Obecnie przebywam na emeryturze i nie jestem w stanie samodzielnie pokryć wszystkich kosztów. Bardzo proszę o wsparcie, które umożliwi mi odzyskanie chociaż częściowej sprawności!

Tadeusz Jędrasiewicz

 Zbiórka zweryfikowana przez zespół ?Pomożesz 

Darowizna online

Skorzystaj z tego formularza, aby przekazać darowiznę. 

1

WYBIERZ KWOTę WSPARCIA

2

TWOJE DANE

Zbiórka Zakup protezy i turnus rehabilitacyjny

3

WPłATA

Wpłata na konto

STOPA

Image
Image
Image

Wpłata na konto

FOR LIFE
21105019791000009283452051
Rynek Staromiejski 36-38
87-100 Toruń

Image
Image