DIAGNOZA RAK - POMÓŻ MI W WALCE O ŻYCIE!

21625/50000.00

43 % Zebrano

21,625.00zł
Zebrano
50,000.00zł
Cel zbiórki
125
Darczyńcy
86
POZOSTAŁE DNI

Szczegóły zbiórki

Witam,mam na imię Sabrina. Jestem młodą mamą, samotnie wychowującą dzieci. Mam dwie córki 5 latkę i 15 latkę. 
W dniu 7 lipca 2022 roku otrzymałam  diagnozę: Rak inwazyjny piersi hormonozależny z przerzutami do węzłów chłonnych. Guz zaczął naciekać na opłucną,
w której  zbierał się płyn. Woda zbierała się w szybkim tempie, co utrudniało mi oddychanie. Przy głębokim oddechu, ból był ostry, przeszywający. Co kilka dni, poprzez drenaż ściągany miałam płyn. Razem płynu po odciągnięciu było ok. 7 litrów.  Podczas ostatniego drenażu, doszło do odmy opłucnej. Z tego powodu trafiłam do szpitala. Byłam bardzo słaba. Z powodu zapadniętego jednego z płuc, ciężko było mi oddychać. Założono mi dren do opłucnej  i podłączono do aparatury w celu  rozprężenia płuca. Po trzech tygodniach płuco wróciło do pierwotnego stanu.
 
Jestem obecnie po 6 czerwonych chemiach. Chemia nie zadziałała skutecznie,guz sie powiększył. Nie wiadomo, czy kolejna chemia zadziała w sposób właściwy i cofnie komórki nowotworowe.Niedlugo czeka mnie badanie tomografem,który pokaże czy nie ma dalszych przerzutów. To jak rosyjska ruletka, czy dana chemia zadziała, na dany rodzaj nowotworu. Ratunkiem w doborze chemii jest kosztowny test na chemiowrażliwość. 
 
 Dodatkowo , stosuję  wlewy z salinomycyny,która ma hamować dlasze przerzuty, witaminy C , zastrzyki z peptydu grasicy plus suplementacja wzmacniająca organizm,olej RSO. Koszt miesięcznej kuracji obecnie to 5 tysięcy złotych. Leczenie jest dla mnie bardzo kosztowne. Dlatego proszę Was kochani o wsparcie finansowe, abym mogła być zdrowa i nadal żyć i wychowywać moje dzieci. Liczy się dla mnie każda złotówka, dlatego zwracam się do  każdego z Was o pomoc w sfinansowaniu mojego leczenia. Bardzo dziękuję każdemu, kto nie przejdzie obojętnie obok mojej prośby.
Nie poddaje się, cały czas pracuje zawodowo, oczywiście w miarę moich możliwości.
Mam wsparcie od rodziny, znajomych i przyjaciół, co daje mi ogromne siły do dalszej walki, ale najważniejsze są dla mnie moje córki, które kocham nad życie i nie wyobrażam sobie, żeby miały zostać same.
 
Jestem wdzięczna za każdą złotówkę oraz udostępienie zbiórki w mediach społecznościowych !  Kocham życie i moje wspaniałe córki, dla których chcę żyć! Pozwól mi tego dokonać.

 

 
 sabrina zbiorka badanie
 
 Zbiórka zweryfikowana przez zespół Pomożesz 

Darowizna online

TPAY BLIK, SZYBKI PRZELEW BANKOWY:

Skorzystaj z opcji poniżej by dokonać szybkiej wpłaty(TPay) :

10 zł   20 zł   30 zł   50 zł   100 zł  300 zł  500 zł   1000 zł

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

PRZELEW BANKOWY:

Dokonaj płatności na nasz nr konta 

FOR LIFE
21105019791000009283452051

Koniecznie wpisz nazwę zbiórki lub wypełnij poniższy formularz.

1

WYBIERZ KWOTę WSPARCIA

2

TWOJE DANE

Zbiórka DIAGNOZA RAK - POMÓŻ MI W WALCE O ŻYCIE!

3

WPłATA

Wpłata na konto

STOPA

Image
Image
Image

Wpłata na konto

FOR LIFE
21105019791000009283452051
Rynek Staromiejski 36-38
87-100 Toruń

Image
Image