DACH NAD GŁOWĄ

/10000.00

0 % Zebrano

0.00zł
Zebrano
10,000.00zł
Cel zbiórki
0
Darczyńcy

Szczegóły zbiórki

Jestem matką, która na chwile obecną sama wychowuje dwójkę wspaniałych dzieci tj. dziewczynkę w wieku 8 lat i chłopczyka w wieku 4 lat. Jestem matką, która potrzebuje pilnie Waszej pomocy aby stworzyć dla swoich pociech normalne warunki do zamieszkania i funkcjonowania. 

Przez kilka lat mieszkałam z dziećmi u swojego męża jednak choroba alkoholowa partnera zniszczyła nasze szczęście rodzinne. Dochodziło bardzo często między nami do kłótni i awantur czego świadkami były dzieci. Zostałam ze wszystkim sama. Chcąc zapewnić dzieciom i sobie spokój i bezpieczne warunki życia oraz oszczędzić im przykrych widoków zmuszona byłam wyprowadzić się. Schronienie znalazłam u sowich rodziców i siostry z dzieckiem, którzy zamieszkują w jednym ciasnym pokoju i kuchni. IMG 20210806 193418

To jednak nie rozwiązało wszystkich moich problemów. Dom moich rodziców nie jest przeznaczony do zamieszkania tak liczebnej rodziny. Chcą zapewnić dzieciom godziwe warunki mieszkaniowe postanowiłam część gospodarczą domu przerobić na mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2. Jak Państwo widzą na załączonych przeze mnie zdjęciach remont wymaga dużych nakładów finansowych na które niestety mnie nie stać. Pracuje zawodowo i dzięki temu udało mi się odłożyć trochę pieniędzy. Dzięki własnym oszczędnością, do tej pory w pomieszczeniu tym wykonano część potrzebnych prac tj. na całą powierzchnię domu wylano chudziak, zostały wprawione trzy okna, zrobiono przyłącze wody, prądu i odpływy kanalizacyjne. Wcześniej zostało wymienione pokrycie dachowe na blachówkę.

IMG 20210806 193400

Oszczędności niestety już się skończyły a pracy zostało jeszcze wiele. Na chwile obecną swoje wynagrodzenie przeznaczam na realizacje bieżący potrzeb. Nie jestem w stanie sama ponieś wydatków związanych z kolejnymi pracami remontowymi. Nie mogę liczyć na pomoc ze strony rodziców, którzy żyją bardzo skromnie.

Bez Waszej choćby minimalnej pomocy nie jestem w stanie sama w krótkim czasie wykonać tak wielu prac. Każda złotówka jest na wagę złota.
Mogą to być również materiały potrzebne do remontu (karton gipsu na sufit, pół pustaki na ścianki działowe, cement, elementy do CO – planuje kominek z płaszczem wodnym itp.).

Dziękuję za każdy grosik i każdą pomoc.
Niech Dobry Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi 100-krotnie Wasze dobro!

Magdalena Wieczorek

Możesz!
*wysłać materiały potrzebne do remontu

*udostępnić -pomozesz.pl/zbiorka/dach-nad-glowa
*przekazać darowizne (poniżej)

 

 Zbiórka zweryfikowana przez zespół ?Pomożesz 

Darowizna online

Skorzystaj z tego formularza, aby przekazać darowiznę. 

1

WYBIERZ KWOTę WSPARCIA

2

TWOJE DANE

Zbiórka DACH NAD GŁOWĄ

3

WPłATA

Wpłata na konto

STOPA

Image
Image
Image

Wpłata na konto

FOR LIFE
21105019791000009283452051
Rynek Staromiejski 36-38
87-100 Toruń

Image
Image